1.25 G SFP modulis single-mode vieno pluošto SC uosto, 3 KM Suderinama su Huaway H3C, ir tt

€16.43

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Modelio Numeris SFP SC 1,25 G 3KM
Prekės Pavadinimas SFOT

1.25 G SFP modulis single-mode vieno pluošto SC uosto, 3 KM Suderinama su Huaway H3C, ir tt

pluošto sc, sfp modulis, Pluošto Uosto, Pigūs pluošto sc, Aukštos Kokybės sfp modulis, Kinija pluošto uosto Tiekėjų