D'Addario J92 Pro Arte Ukulėle Stygos, Koncertas

€9.85

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Prekės Pavadinimas D'Addario
Tipas stygos
Modelio Numeris J92
Styginių Gabaritai Nailono .028, .032, .0403, .0280

Dydis: Koncertas | Stilius: Pro Arte Nailonas Produkto Aprašymas

Į j92 koncertas ukulėle rinkinį sudaro visi-nailono stygų pagaminti iš asortimentas pro arte " klasikinės gitaros styga gabaritai. visi pro arte' stygos yra rūšiuojami pagal modernią, kompiuterių kontroliuojamą, lazerio aparatas, kuris atlieka skersmuo/įtampos matavimo ir kokybės kontrolės, užtikrinti, kad kiekvienas rinkinys yra gerai suderinta, tiesa, skambus ir tiksliai intonated. Gamintojas

Į J92 Koncertas Ukulėle Rinkinį sudaro visi-nailono stygų pagaminti iš asortimentas Pro Arte " klasikinės gitaros styga gabaritai. Visi Pro Arte' stygos yra rūšiuojami pagal modernią, kompiuterių kontroliuojamą, lazerio aparatas, kuris atlieka skersmuo/įtampos matavimo ir kokybės kontrolės, užtikrinti, kad kiekvienas rinkinys yra gerai suderinta, tiesa, skambus ir tiksliai įvertinti. Šis rinkinys yra optimizuotas naudoti su standartiniais GCEA paieška.

D'Addario ukulėle rinkiniai yra prieinami įvairių gabaritų, visų populiarių ukulėle priemonė dydžių ir tunets. Kiekvienas rinkinys yra pagamintas iš aukščiausios kokybės nailono, aliuminio ir sidabruotas varis medžiagas, užtikrinant optimalų tonusą ir visiškai ideali intonacija, nustatyti po rinkinys.

D'Addario, didžiausias pasaulyje gamintojas muzikos instrumentų stygos, yra žinomas kaip Žaidėjų Pasirinkimas reputaciją neprilygstamą kokybę ir nuoseklumą. D'Addario naujovių, pakavimo sumažina atliekų ir suteikia apsaugą nuo korozijos. Visi D'Addario stygos gaminamos U. S. A., naudojant patentuotą, skaitmeniniu būdu kontroliuojama, state-of-the-art mašinos neprilygstamą našumą, nustatyti po rinkinys.

Havajų Sekas, styginių ukulėle, havajų koncertas styginiams, Pigūs ukulėle sekas, Aukštos Kokybės string ukulėle, Kinija ukulėle koncertas styginiams Tiekėjų