WANHAO 3D Spausdintuvo Dalys D7 V1.5 upgrade kit , V1.3 V1.4 atnaujinti į V1.5 naujinimo paketas

€64.09

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Prekės Pavadinimas WANHAO

WANHAO 3D Spausdintuvo Dalys D7 V1.5 upgrade kit , V1.3 V1.4 atnaujinti į V1.5 naujinimo paketas

V1.5 modernizavimo rinkinio, įskaitant

1 statyba plokštės,

2 x 8mm juosta,

1x z ašies pakaba,

1 viršų raudonos spalvos dangteliu,

1x jungtis,

1x aliuminio pagrindo,

6pcs M4 x 8mm apvalus varžtas,

2vnt M3 x10mm hex varžtu,

2vnt spyruokline poveržle

Pranešimas: Prašome patvirtinkite savo versiją Z galinės jutiklis? Sena versija (0,5 cm tarpas) ar nauja versija (1 cm skirtumas)

A. Popierinės Kopijavimo Aparatų Matricos V1.1, V1.2 ir kai V1.3 naudoti seną versiją Endstop jungiklis su 5mm jutiklis SPRAGĄ. Prašome susisiekti su mumis įdėti naują 10mm jutiklio viduje pak. Jei ne apie mus, mes prekiautų USD25 siųsti naujojo jutiklio.

B. V1.3 ir V1.4 Endstop jungiklis yra su 10mm tarpas. Šiuo atveju, suma skylė yra teisinga jūsų suma skylę.

V1.5 Modernizavimo paketą, Vadovas

Paslauga

Ar jums kyla kažkas, ką galite įsigyti iš mūsų, arba tiesiog atsakyti į kai kuriuos klausimus, džiaugiamės galėdami padėti. Jei turite klausimų, tik per galvą paramos wanhao3dprinter.com susisiekti su mūsų komanda.

Mes darome viską, kad gauti atgal jums kaip galima greičiau ir pasiūlyti pašto paslaugų pirmadienis-šeštadienis. Turėtumėte gauti atsakymą per 24 valandas. Mes taip pat grafikas telefono palaikymo sesijas, kaip reikia. Pradėti bilietą su mumis, ir jei mes negalime išspręsti greitai, el. paštu, mes mielai su jumis kalbėtis.

Wanhao 3D Spausdintuvas gamyklos yra pirmaujanti pasaulio tiekėjas profesionalaus lygio 3D spausdinimo sprendimus. Mūsų gamykloje invents, projektuoja, gamina ir parduoda 3D spausdintuvai ir patentuotas medžiagų visame pasaulyje. WANHAO įsipareigoja sukurti pasaulinės klasės 3D spausdintuvą, atsižvelgiant į Kokybės Pirmasis Klientas papildomas sukurti gerovę, proto, prie svarbios informacijos, nuolat daro pažangą, siekdama tapti pasaulio 3D spausdintuvas tendencija.

wanhao 3d spausdintuvas, 3D Spausdintuvas, wanhao 3d, Pigūs wanhao 3d spausdintuvas, Aukštos Kokybės 3d spausdintuvas, Kinija wanhao 3d Tiekėjų