Mileseey Lazerinis Nuotolio Matuoklis R2/R2B Lazerinis tolimatis tipo Lazerio Juosta Range Finder valdovas Diastimeter Priemonė Ruletė

€56.69

Nauja prekė

Yra sandėlyje

spalva R2, R2B
Ekrano Tipas 2.4 colio Spalvotas ekranas
Prekės Pavadinimas MiLESEEY
Auto Level/Auto Aukštis Taip
Dydis 137*55*26mm
Pitagoro Taip
Balso transliacijos Taip
Maitinimo Tipas Įkrovimo
Modelio Numeris R2/R2B Lazerinis tolimatis tipo mileseey
Ratų Matavimai Taip
Matavimo Tikslumas +-2mm
nenutrūkstamas matavimas Taip
Matavimo Diapazonas 40m, 60m, 80m, 100m
Trikampio Ploto Matavimas Taip
Vieno Atstumo Matavimas Taip
Tūrio Matavimas Taip
Ploto Matavimas Taip

Mileseey Lazerinis Nuotolio Matuoklis R2/R2B Lazerinis tolimatis tipo Lazerio Juosta Range Finder valdovas Diastimeter Priemonė Ruletė su Varantys Matavimo

Eikite į varantys funkciją,perkelti varantys nuo pradžios tašką, pabaigos tašką ant paviršiaus,nesvarbu, toks paviršius yra išlenktas,apvalios ar patikima ar net discontinous.

Ratas taip pat siūlo dviejų puikių savybių:

-Viena vertus, operacija;

-Daug skaičiavimo pereinant nuo Lazerio Varantys matavimo.(Pridėti/Atimti ar Plotas/Tūris)

Įmontuotą raudoną lazerio linijos prognozuojama, ant paviršiaus, kuris padės jums nustatyti realaus laiko kampas daugiau vietos nustatymo ir žymėjimo.

P2P priemonės netiesioginės atstumas tarp bet kurių dviejų taškų. Jis gali užfiksuoti kelis, tikslius matavimus vienoje vietoje.

Naudoti išmaniojo telefono vaizdo kamerą, programa gali imtis-vietoje "nuotraukos", ir gauti duomenis bevieliu ryšiu iš R2B, tada pažymėkite tai smart App atitinkamai. Jūs taip pat galite imtis atkreipia dėmesį ir pasidalinti su savo draugais elektroniniu Paštu arba WhatsApp, "Skype" ir pan.

Stovėti gatvėje, jūs galite lengvai gauti, ilgio, pločio ar aukščio pastatas, langas, ar kadrus iš vienos vietos.

Pasirinkti varantys roll dėl prastos atspindi lentelė norėdami gauti išsamią matmenys. R2B taip pat gali apskaičiuoti plotą iš karto, siekiant padėti jums specialiai pritaikytų jūsų staltiesė ir pan...

Su tradicinių matuoklis, tai misija neįmanoma tiksliai žinoti, lenktas arba banguotos atstumo, bet ir R2B leidžia.

Tiesiog paspauskite Roller mygtuką, ir žingsnis ratuką pirmyn ir atgal išilgai linijos, realaus laiko atstumas yra rodomas ekrane atitinkamai.

Į R2B projektų matoma raudona linija, su realaus laiko kampu į ekraną, todėl jūs galite suderinti fono paveikslėlį arba pristatyti ant sienos be vargo.

Daugiau nei, kad, R2B taip pat apskaičiuoja paviršius / trikampio plotas, variklio darbinis tūris, netiesioginis atstumas Pitagoras, trapecijos ir t.t.

Operacijos ir matavimo rezultatus galima skaityti žmogaus balsą, todėl jūs galite išgirsti rezultatus, kai jūs negalite žiūrėti į ekraną.

R2B yra balansas ir pagirdė darbo vietoje ir savavališkai matavimo patirtį, nes ji ne tik stovi vandens splash, bet taip pat tiesiogiai plauti su vandeniu.

Mes bandome apsaugoti mūsų planetą naudojant Aplinką tausojančias įkraunama baterijas.

2,4 colio HD spalvotas ekranas, su automatinio pasukimo patogu peržiūrėti ir rodmenys

R2B parduotuvėse iki 50 duomenų rinkinius, įskaitant atstumą, plotą, tūrį, kampo ir t.t, taip, kad vartotojai nebebūtų reikia užsirašyti. Tai lengva atsekti įrašus, net savaitę.

Lazeriniai Tolimačiai, Pigūs Lazeriniai Tolimačiai, Mileseey Lazerinis Nuotolio Matuoklis R2/R2B Lazerinis tolimatis tipo Lazerio Juosta Range Finder valdovas Diastimeter Priemonė Ruletė