JZL DDR3 1333MHz PC3-10600 / PC3 10600 DDR 3 1333 MHz 8GB 204 PIN 1,5 V CL9 SODIMM Atminties Modulis) Ram SDRAM Laptop / Notebook

€54.00

--56 %

€34.68

Nauja prekė

Yra sandėlyje

dažnis PC3-10600 / DDR3-1333 MHz
Angliavandenilių forma Vieną
Pakuotė Taip
Produktų Statusas Sandėlyje
Atminties Įtampa 1,5 V
Garantija laikas lifetime garantija
Tipas DDR3
Atminties Dažnis 1333 MHz
Sąsajos Tipas 204pin
Vertė CL 9
Suderinamas So-DIMM PC3-10600 / DDR3 1333 MHz
Prekės Pavadinimas JEAZLANJZL
Prekės Būklė NAUJAS
Modelio Numeris JZL-DDR3-1333B-8LT
Seka 9-9-9-24
Prašymas Nešiojamas kompiuteris
Produktų funkcija Padidina sistemos efektyvumą
Atminties Talpa DDR3 1333 8GB
Funkcija NON-ECC
Aušinimo Fin No
RAM Funkcija Non-ECC , Unbuffered , Non-Registruotas
Palaiko Dual channel

Šis punktas atminties DDR3 1333 8GB :

Suderinama Su visų pagrindinių prekinių ženklų, tokių kaip "DELL", HP, "ACER", "ASUS", "SONY", IBM, TOSHIBA ir Kiti Gamintojai. Šie Atminties moduliai eina per griežtą Kokybės kontrolę ir visi praeiti laboratoriniai tyrimai.

Šis punktas negali suderinamas su "APPLE "" Mac " / " MacBook

Modelis

LAPTOP DDR3 8GB

Talpa

8GB

Atminties Greitis

1333MHz PC3-10600

Atminties Lizdas

SO-DIMM

Lustų rinkinys

8Bits ETT lustų rinkinys

Chipset Prekės

Sknynix, Nanya, PSC, HY,SEK,MIC,ELP, Samsung....

Atminties Kanalo

Vieno Kanalo

Angliavandenilių Forma

Palaiko Dual-channel

CAS Latency

CL9

Smeigtukai

204pin

Įtampa

1,5 V

Savybės

Unbuffered

Funkcija

Non-ECC

Ram Prekės

JZL

Gamyklos Tikri

Lifetime Garantija

Dėmesio: DDR1 & DDR2 & DDR3 & DDR4 dirbti į kitokios įtampos, negali būti suderinamos tarpusavyje, prašome Don ' t Pabandyti su klaidingas plokštę. Jei jūs nežinote apie dažnumą, ir kompiuterio plokštė CPU AMD ar Intel, prašome patvirtinkite su programinės įrangos CPU-Z .

Kitą atminties gamint. partijos. To paties modelio skirsis PCB backplane spalvų. Siauras plokštės ir plačios skardos, įvairių dalelių dydžių. Kietųjų dalelių skaičius bus 8 ir 16 . Bet Kokybė ir suderinamumas atminties nebus pakeista išvaizda ir dalelių skaičius. Kompiuterio atminties lustai yra iš atminties mikroschemų gamintojai "Samsung", Sknynix, micron, Nanya, PSC, reklama, reklama, Qimonda, Elpida, ir atminties informaciją pateiksime daugiau informacijos apie gamintojus, saugoti kompiuterio atmintyje bus, nes skirtingų partijų pasirinktas aukščiau partnerių saugojimo žetonų. Pasitaikančius GEDIMUS IR SPRENDIMAI Atsitiktinis avarijos: Toks nevykdymas yra dėl to, kad naudojant keletą skirtingų chip atminties. nes atminties greitis skirtingas laiko skirtumas gali sukelti avarijų. Tai gali būti CMOS setup sumažinti greitį atmintį, kurią reikia spręsti. kitaip. tik naudokite to paties tipo atminties. Yra galimybė atmintį, yra nesuderinamas Su pagrindine plokšte. be to, gali būti, sukelia atmintis bloga atmintis, ir pagrindinės plokštės sukelia atsitiktinis avarijos, Sistema, į safe mode: Tokie gedimai yra dažniausiai dėl motininės ir atminties nėra suderinamas, Bendras aukšto dažnio atmintis kai kurie nepalaiko dažnis atminties plokštėje. galite pabandyti CMOS setup sumažinti atminties skaitymo greitis pamatyti, Ar jis gali padėti išspręsti problemą, jei ne, tai gali pakeisti atminties. Įkrovos negali būti parodytas: Atminties priežastis, dėl šio gedimo yra paprastai, nes atmintis, ir pagrindinės plokštės atminties lizdai prasti kontaktai, tol ir atgal su trintukas ištrinti savo piršto dalys išspręsti problemą (nevalykite su alkoholiu. ir tt...). yra atminties korupcija ar pagrindinės plokštės atminties lizdai turi problemų. ji taip pat gali sukelti toks gedimas . Kadangi atminties sukelia įkrovos nepakankamumas gali būti nerodomas, priimančiosios garsiakalbius paprastai ilgas pyptelėjimas (tor Award Bios yra susirūpinęs).

ddr3 1333mhz, 204 pin, ddr 3 1333 mhz, Pigūs ddr3 1333mhz, Aukštos Kokybės 204 pin, Kinija ddr 3 1333 mhz Tiekėjų