ST-210 Dukart stotis Puodelis Šilumos Perdavimo Spausdintuvas Mašina Puodelis Šilumos Spaudos Spausdintuvas, Skaitmeninis Puodelis Spausdintuvą

€73.33

-22 %

€94.90

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Palaiko Tinklo Spausdinti No
Tipas šilumos spaudos
Sąsajos Tipas no
Kištuko Tipas EU Kištukas, JAV Kištuko, AS Kištuko, UK Plug
Maksimalus Popieriaus Dydis 11oz
Dvipusis Spausdinimas No
Po pardavimo Paslaugos Parduotuvė's Tris Garantijos
Stilius spalva
Prekės Pavadinimas RubySub
Popieriaus Tiekimo Režimas Vadovas
Spausdinimo Greitis 28ppm

Pirkėjų Pranešimai:

1.Mūsų savarankiškai laivybos kelią į Rusiją, reikia pasiimti jūsų miesto, Kinija paštu į Rusiją pristatyti į jūsų namus. 2. Rusija klientai gali susisiekti su mumis prieš kad,skirtingų adresas yra įvairių laivybos kaina. Europos klientams, laivybos metodas yra traukiniu į Vokietiją, tikimasi apie 15-25 dienų atvykti. Per šį laikotarpį tik UPS sekimo numerį, negali būti stebimi. Po to, kai jis atvyko į Vokietiją,jis gali būti stebimi ir vietos UPS pristatymo " nuo durų iki durų, apie 5-7 dienas.Ir svarbiausią, įskaitant PVM.Pastaba:Jei jūsų mieste yra iš tarnybos UPS,jums reikia sumokėti dar $35 kaip UPS nuotolinio pristatymo išlaidų. 3. Jums reikia Epson inkjet printer ( EPSON R330 R230,R270,R290,T50=L801,1390=L1800,1400,1430 )

norėdami spausdinti nuotraukas iš ne pirmas,tada naudokite mūsų sublimacinis spausdintuvas spausdinimas, nuotraukos ant puodelių(jūs perkate epson inkjet printer savo vietiniai gyventojai,mes galime tiekti sublimacijos puodeliai,popieriaus ir juostos)

4. Mūsų pačių kelią į Baltarusiją, tik gauti prekes atvykti į Minsko sandėlyje,klientai galės pasiimti prekes į sandėlį, po gauti mūsų skambučio.

5. Mūsų kaina neįeina importo mokesčių,pls pasakykite mums, kiek paskelbti vertės

6. mes taip pat galime tiekti sublimacijos puodeliai,lėkštės,keyrings,tshirts,pagalvės,atvejais.jūs galite susisiekti su mumis jei jums reikia.

Mes atsiųsime 10vnt Sublimacijos Knyga ir vienas pc juosta laisvai su mašina

Šilumos Perdavimo Rinkinys:180degrees,180Seconds

Įtampa:220V-110V

Spalva:Juoda

Puodelis Spaudos Mašina yra 11OZ Puodeliai Spausdinimo Defaulty

Du puodeliai gali būti šilumos spaudos vienu metu.Labai Veiksminga.

Mašinos spalva gali būti customzed jei didelis kiekis.

skaitmeninis spausdintuvas, spausdintuvas mašina, terminio pernešimo spausdintuvas, Pigiai spausdintuvas, skaitmeninis, Aukštos Kokybės spausdintuvas mašina, Kinija terminio pernešimo spausdintuvas Tiekėjai